Gizlilik Politikası

DavutlarEkspres.com, Güvenliği ve Gizliliği Korumaya önem verir.

DavutlarEkspres.com, kişisel bilgilerinizin gizliliği ve korunmasının sizin için önemli olduğunu bilmektedir. Bu bildirim, DavutlarEkspres.com web sitesinin kişisel bilgilerinizi nasıl koruduğunu açıklamaktadır.

Bu alana ve/veya bu internet sitesinin herhangi bir sayfasına kayıt yaparak, aşağıda belirtilen koşullarla bağlı olmayı kabul etmektesiniz.

Kişisel Bilgilerinizin Toplanması ve Saklanması

1- Kayıt Sırasında

DavutlarEkspres.com web sitesine kayıt olurken, sizden iki türde bilgi alınır:

Kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler, sizi kişisel olarak tanımlayan veya başka kişilerin sizle bağlantı kurmasını sağlayan bilgilerdir. DavutlarEkspres.com tarafından toplanan kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler, e-posta adresinizi de içerir çünkü bu şekilde iletişim kurmak daha kolay ve güvenilirdir.

Şahsi bilgi verdiğiniz takdirde, (adres, e-posta, telefon, faks, demografik bilgiler veya müşteri numarası vb.) bu bilgiler, sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da yasal yükümlülük altında bulunmadığı sürece diğer firmalara verilmeyecektir. Bu bilgiler, en yüksek güvenlik ve gizlilik standartlarımızla korunacaktır.

Kişisel olarak tanımlanamayan veya "davranışsal" bilgiler, sizi kişisel olarak tanımlamayan veya başka kişilerin sizle bağlantı kurmasını sağlamayan bilgilerdir. DavutlarEkspres.com bu tür bilgileride toplamaktadır. Bu şekilde üyelerimizle 1e1 odaklı bir iletişim kurmuş oluruz. Bu sizin memnuniyetiniz açısındanda oldukça önemlidir.

2- Kişisel Bilgilerinizin Kullanımı

Bu internet sitesinde verilen bilgiler, "olduğu gibi", "mevcut olduğu şekilde" saklanmaktadırlar. DavutlarEkspres.com, bu bilgilerin doğruluklarını, yeterliliklerini ve eksiksizliklerini garanti etmemekte ve bu bilgilerdeki hatalar ya da eksiklikler nedeniyle sorumluluğu, açık bir şekilde reddetmektedir. DavutlarEkspres.com, kişisel bilgilerinizi, sizin onayınız olmadıkça bu Gizlilik Bildirimi'nde açıklanandan farklı şekilde paylaşmayacak, satmayacak veya kullanmayacaktır.

DavutlarEkspres.com, bilgilerinizi DavutlarEkspres.com hesabınızı çalıştırmak ve DavutlarEkspres.com Hizmetleri'ni yürütmek için kullanır.

DavutlarEkspres.com, web sitesine üye olmakla seçtiğiniz hizmetler doğrultusunda bilgi (e-posta, posta) almayı kabul etmiş olursunuz.

Bu Gizlilik Bildiriminde Yapılan Değişiklikler

DavutlarEkspres.com, bu Gizlilik Bildirimi'ni zaman zaman güncelleştirecektir. Güncelleştirme uyguladığımızda, Gizlilik Bildirimi'nin en alt bölümündeki "son güncelleştirme" tarihini de yenileriz. Bu Gizlilik Bildirimi'nde yapılacak değişiklikler, DavutlarEkspres.com tarafından DavutlarEkspres.com Web Sitesine konulacak belirgin bir yazıyla size bildirilecektir. Bilgilerinizi nasıl koruduğumuzdan haberdar olmak için bu Gizlilik Bildirimi'ni düzenli aralıklarla incelemenizi öneririz.